امروزه انتخاب روشی ساده و سریع برای انجام خدمات و تعمیرات خودرو با توجه به مشغله فراوانی که در زندگی همه ما وجود دارد، بسیار مهم و ضروری است. اویل پک به عنوان مرکزی پیشرو در زمینه توسعه خدمات نگهداری از خودرو و در راستای اهداف متعالی خود مبنی بر همراهی و همدلی و به منظور تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به خودروهای شما مشتریان عزیز پا به میدان گذاشته است.

ماموریت ما ارائه کامل ترین مجموعه سرویس های نگهداری از خودرو به صورت کاملا یکپارچه با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هاست. ما همیشه با مشتریانمان صادقیم و تمرکز ما بر جذب و حفظ ۱۰۰درصدی مشتری است. پرسنل متخصص اویل پک حرفه ای هستند و برای خدمات دهی به کلیه خودروهای آلمانی، فرانسوی، ژاپنی، کره ای، چینی و سایر برندهای موجود در ایران، حتی خاص ترین خودروها، آموزش دیده و کاملا آماده هستند.

چشم انداز ما در اویل پک دست یافتن به جایگاه بهترین و کامل ترین مجموعه خدمات دوره ای نگهداری از خودرو به تمامی برندهای موجود در کشور عزیزمان ایران است. بهترین خدمات از دید ما یعنی سرعت، خوب و ارزان! یعنی ارائه بالاترین کیفیت خدمات و کالاهای مصرفی، در کم ترین زمان ممکن با بهترین قیمت ها! دلیل آمار ۹۸درصدی بازگشت مشتریان به اویل پک برای دریافت سرویس های آتی خودرویشان و بالاترین سطح رضایتمندی ایشان همین است.

هر زمانی می توانید با ما تماس بگیرید. ما از خدمت رسانی به شما خوشحالیم !

چرا باید اویل پک انتخاب کنید ؟

هر خودرویی داری بیار، سرویس دهی اش با ما

اویل پک، ارائه کننده خدمات دوره ای نگهداری خودرو به تمامی خودروهای موجود در کشور، حتی خاص ترین خودروها

اویل پک، نه فقط یک تعویض روغنی ساده

یکپارچگی کامل ترین مجموعه خدمات دوره ای خودرو به منظور آسان تر کردن دسترسی و کاهش زمان خدمات رسانی به مشتریان

سرویس دهی بهتر و ارزون تر از تعمیرات است

یادآوری سرویس های دوره ای به دارندگان خودرو و سرویس دهی به هنگام جهت پیشگیری از نیاز به تعمیرات

هر چی تو بخوای

تهیه متنوع ترین سبد کالایی از محصولات ایرانی و خارجی از معروف ترین برندهای معتبر جهت ایجاد حق انتخاب محصول، متناسب با سلیقه هر مشتری

تصفیه ممنوع

ورود هر گونه روغن مشکوک به تصفیه از روغن سوخته در اویل پک تا ابد ممنوع و غیر ممکن بوده، هست و خواهد بود.

اویل پک فراتر از انتظار شما

ایجاد حس اطمینان و اعتماد از طریق صداقت در کار و ارائه بهترین و کامل ترین خدمات با گارانتی فراتر از انتظار مشتری

سرویس دهی، به راحتی یک تماس یک دقیقه ای

سرویس دهی در محل و زمان مورد نظر شما برای جلوگیری از اتلاف وقت مشتریانی که وقتشون طلاست و نگران سرویس های خودرو دلبندشان هستند.

همه چی با هم! مگه میشه؟

به خدمت در آوردن دانش روز مهندسی، تخصص در کار فنی، تعهد کاری و ابزارآلات و تجهیزات به روز دنیا برای ارائه بهترین سرویس ها به خودروی شما و البته با مناسب ترین قیمت ها به همراه پیشنهاد های شگفت انگیز

مهندسان در حال کارند

خدمت رسانی بر روی خودرو دوست داشتنی شما توسط مهندسان مکانیک و با بهترین و به روزترین شیوه ها و ابزارهای به روز و علمی صورت می گیرد.

طرح اکو (اقتصادی) تعویض روغن

شما می توانید قبل از هر تعویض روغن، در هر جایی، قیمت های طرح اقتصادی تعویض روغن در اویل پک را از طریق ارسال نام خودرویتان به سامانه ۵۰۰۰۵۴۱۰۲۲۵۵۹۰ استعلام کنید و تصمیم بگیرید. اگر پیشنهاد اقتصادی ما مورد نظر شما نبود، پیشنهادهای دیگر ما را هم بیازمایید. ۰۹۰۲۲۲۲۵۵۹۰
اشتراک در :
 تماس با مدیریت وب سایت